محصولات

View as  
 
پچ کورد LC OM4

پچ کورد LC OM4

سازنده چینی پچ کورد LC OM4 می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد SC OM4

پچ کورد SC OM4

سازنده چینی SC OM4 Patch Cord می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد LC OM3

پچ کورد LC OM3

سازنده چینی پچ کورد LC OM3 می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد LC OM1

پچ کورد LC OM1

سازنده چینی پچ کورد LC OM1 می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد SC OM1

پچ کورد SC OM1

سازنده چینی SC OM1 Patch Cord می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد LC/UPC SM (Single Mode).

پچ کورد LC/UPC SM (Single Mode).

سازنده چینی پچ کورد LC/UPC SM (Single Mode) می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سالها در زمینه فیبر نوری تخصص داشته ایم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو