محصولات

View as  
 
پچ کورد SC OM3

پچ کورد SC OM3

سازنده چینی SC OM3 Patch Cord می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد MTRJ OM1

پچ کورد MTRJ OM1

سازنده چینی MTRJ OM1 Patch Cord می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).

پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).

تولید کننده پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode) در چین می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد LC/APC SM (Single Mode).

پچ کورد LC/APC SM (Single Mode).

سازنده پچ کورد LC/APC SM (Single Mode) در چین می تواند نمونه رایگان ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد FC/APC SM (Single Mode).

پچ کورد FC/APC SM (Single Mode).

سازنده چینی پچ کورد FC/APC SM (Single Mode) می تواند قیمت پایینی را ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو
پچ کورد SC/APC SM (Single Mode).

پچ کورد SC/APC SM (Single Mode).

Ningbo Jingkon یک تولید کننده و تامین کننده پچ کورد SC/APC SM (Single Mode) در مقیاس بزرگ در چین است. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ادامه مطلبارسال پرس و جو