پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).
  • پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).
  • پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).
  • پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).
  • پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).
  • پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).

پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).

تولید کننده پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode) در چین می تواند به عنوان نمونه رایگان ارائه دهد. ما سال هاست در زمینه فیبر نوری تخصص داریم. محصولات ما مزیت قیمت خوبی دارند و بیشتر بازارهای اروپا و آمریکا را پوشش می دهند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که شریک بلندمدت شما در چین شویم.

ارسال پرس و جو

توضیحات محصول

پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode).

 

1. معرفی محصول

پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode) به طور گسترده در سیستم مخابراتی فیبر نوری، شبکه دسترسی فیبر نوری، LAN استفاده می شود. مبدل فیبر نوری، انتقال داده فیبر نوری، CATV، تجهیزات تست. پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode) دارای 2 سال گارانتی است.

 

2. پارامتر محصول (مشخصات) پچ کورد ST/UPC SM (Single Mode)

تایپ کنید

حالت تک (UPC)

حالت تک (APC)

حالت چندگانه (UPC)

از دست دادن درج

‰¤0.3dB

‰¤0.3dB

‰¤0.3dB

برگشت ضرر

UPC≥50dB

APC≥60dB

/dB

طول موج تست

1310/1550 نانومتر

850/1310 نانومتر

نوع رابط

FC,SC,ST,LC, E2000, MU, MTRJ,DIN,D4, SMA…

مواد فرول

سرامیک زیرکونیا

تمرکز فرول

<0.5€ یا <1I¼

<1 ¼

مواد ژاکت

PVC، LSZH

نوع فیبر

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A,G657A2,G657B2,G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

برند فیبر

YOFC، کورنینگ...

نوع سیم

سیمپلکس، دوبلکس، 4 هسته ای، 6 هسته ای، 12 هسته ای، 24 هسته ای ...

قطر کابل

0.9 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر ....

طول

سفارشی

 

3.ویژگی محصول و برنامه

تلفات درج کم و افت بازده بالا

قابلیت تعویض خوب

دوام خوب

پایداری دمای بالا

هر مجموعه کابل به صورت دستی آزمایش و تأیید می شود

هر مجموعه کابل به صورت جداگانه مهر و موم شده و برچسب گذاری می شود

 

4.جزئیات محصول

Single Mode 9/125 um core, simplex, ST/UPC SM (Single Mode) پچ کورد فیبر نوری پچ کورد. APC مخفف عبارت Angle-Pished Physical Contact (برش فرول با زاویه 8 درجه) برای تلفات برگشتی بسیار بالا (> 65dB) و UPC مخفف Ultra Physical Contact است و نشان دهنده یکی از بهترین روش های پولیش برای فرول های الیافی است که تضعیف برگشتی بیشتر از آن را تضمین می کند. 50dB برای اتصالات تک حالته.


ما می توانیم پچ بند ناف ST/UPC SM (Single Mode) را به عنوان نمونه رایگان برای آزمایش ارائه کنیم.

 


برچسب های داغ: وصله سیم ST/UPC SM(Single Mode)، فروش مستقیم کارخانه، عرضه مستقیم کارخانه، بادوام، قابل نگهداری آسان، آخرین فروش، درجه یک، دقت بالا، دقیق، دقت بالا، پایداری خوب، دقیق، حرفه ای، جدیدترین، با کیفیت، جدید طراحی، ساخت قالب، نصب شده، طراحی برای مشتری، ارائه پشتیبانی فنی، تامین کننده TOT تایلند، 1 سال گارانتی

رده مربوطه

ارسال پرس و جو

لطفا در صورت تمایل به ارائه درخواست خود در فرم زیر مراجعه کنید. ما شما را در عرض 24 ساعت پاسخ خواهیم داد.